Ваша думка має значення

Шановні абоненти!
Перед тим, як відіслати запитання експерту Центру обслуговування абонентів, переконайтеся, будь ласка, що не можете знайти необхідних відомостей власноруч. Щоб отримати відповідь на запитання, скориставшись пошуковою системою сайту, яка миттєво віднайде всі сторінки з інформацією на Ваш запит. Для цього введіть, будь ласка, ключові слова в текстове поле пошуку і натисніть "шукати".

Шановні відвідувачі!
Ваші питання, побажання, зауваження або коментарі стосовно компанії ПрАТ «МТС Україна», веб-сайту www.mts.ua або ринку мобільного зв'язку загалом, будь ласка, надсилайте до експертів Центру обслуговування абонентів MTC Україна за допомогою наведеної нижче форми. Ми будемо раді Вам допомогти.

Для того щоб отримати відповідь експерта, ОБОВ'ЯЗКОВО вкажіть Ваш e-mail у форматі: ім'я @ домен (приклад доменів: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com, yahoo.com  та ін.)

При повторному зверненні просимо зберігати історію листування. Повторні звернення без історії листування можуть подовжити термін надання відповіді

Увага! Перевіряйте Вашу електронну адресу! Від цього залежить можливість відправлення Вам відповіді!

обов'язкові для заповнення поля.

Листи розглядаються з 9:00 до 17:30 щодня, окрім вихідних та святкових днів.


Ми не можемо гарантувати доставку відповіді на поштові адреси, зареєстровані в доменах, що підлягають обмеженню доступу згідно указу Президента України "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". Вкажіть, будь ласка, e-mail, зареєстрований на українському або міжнародному сервері. *
Питання стосується обслуговування на умовах