ПрАТ «ВФ УКРАЇНА» повідомляє про початок проведення Відкритого Запрошення Пропозиції щодо вибору постачальника проекту «Fixed Mobile Convergence».

Код: 2577 Початок прийому пропозицій: 11.10.2017
Статус: активний Закінчення прийому пропозицій: 17:30 01.11.2017

ПрАТ «ВФ УКРАЇНА» повідомляє про початок проведення процедури Відкритого Запиту Пропозицій по вибору постачальника нового програмно-апаратного комплексу в рамках проекту «Fixed Mobile Convergence» (FMC2), і запрошує компанії подавати свої пропозиції для участі в даному запиті пропозицій.

Учасникам відкритого запиту пропозицій, з якими не підписано Угоду про конфіденційність (NDA), необхідно підписати Угоду про конфіденційність для отримання закупівельної документації. Для учасників відкритого запиту пропозицій, з якими підписано Угоду про конфіденційність, для отримання закупівельної документації необхідно відправити запит організаторові закупівлі з скан-копією NDA.

Дата надання Закупівельної документації - з моменту отримання NDA.
Дата закінчення прийому пропозицій – 17:30 (київський час); 01.11.2017 р.

Детальна інформація про умови і порядок проведення Процедури міститься в Закупівельній документації. Дане повідомлення носить інформаційний характер і не є офіційним повідомленням про проведення конкурсу. ПрАТ «ВФ УКРАЇНА» не несе ніяких зобов'язань по укладанню будь-яких договорів з організаціями, що надали свої пропозиції.

Вкладена документація:
1. Загальна інформація про проект.
2. Угода про конфіденційність.

Документація

Організатор

Головне управління ПрАТ «ВФ Україна»

Арутюнов Георгій
e-mail: garutiunov@vodafone.ua
тел.: +38 (050) 110 34 52

01601, м. Київ, вул. Лейпцизька 15

Інші тендери

Статистика тендерів
Нових за сьогодні -
Нових за місяць 11
Всього діючих тендерів 213
Не завершений -
Завершений 7