Вибір постачальника по послугам другу та доставці рахунків за телекомунікаційні послуги та іншої кореспонденції абонентам на 2 роки

Код: 2856 Пропозиції приймалися: з 02.10.2018 по 10.10.2018
Статус: завершений, 05.12.2018

Повідомлення про результати процедури щодо вибору  постачальників послуг  другу та доставці рахунків за телекомунікаційні послуги та іншої кореспонденції абонентам ПрАТ «ВФ Україна»

 

ПрАТ «ВФ Україна» доводить до відома всіх зацікавлених осіб результати проведення процедури відкритого запиту пропозицій щодо вибору постачальників послуг  другу та доставці рахунків за телекомунікаційні послуги та іншої кореспонденції абонентам

ПрАТ «ВФ Україна» протягом 2 років.

 

Переможцем у відкритому запиті пропозицій по Лоту 1 «Друк рахунків  за телекомунікаційні послуги та іншої кореспонденції абонентів ПрАТ «ВФУкраїна» затверджена компанія ТОВ «Український мейлінговий центр».

 

Переможцем у відкритому запиті пропозицій по Лоту 2 «Доставка рахунків  за телекомунікаційні послуги та іншої кореспонденції абонентів ПрАТ «ВФ Україна» затверджена компанія   ПП "Український кур'ер".

 

 

ПрАТ «ВФ Україна» дякує всім партнерам, що надіслали свої пропозиції в рамках процедури.

Організатор

Головне управління ПрАТ «ВФ Україна»

Марченко Ігор
e-mail: imarchenko@vodafone.ua
тел.: +38 (050) 110 35 13

01601, м. Київ, вул. Лейпцизька 15
Код: 2856
Статус: тендер відкритий 02.10.2018

Повідомлення про проведення  Відкритого Запиту Пропозицій з вибору постачальника по послугам другу та доставці рахунків за телекомунікаційні послуги та іншої кореспонденції абонентам на 2 роки.

ПрАТ «ВФ УКРАЇНА» повідомляє про початок проведення процедури Відкритого Запиту Пропозицій і запрошує компанії подавати свої пропозиції на по послугам друку та доставці рахунків за телекомунікаційні послуги та іншої кореспонденції абонентам.

 Дата початку прийому пропозицій — з моменту публікації оголошення.

Дата закінчення прийому пропозицій —10.10.2018 р., 17:00.

 

Детальна інформація про умови і порядок проведення Процедури міститься в Закупівельній документації.

 

Організатор:  Департамент управління закупівлями ПрАТ «ВФ Україна»

Контактна особа: Марченко Ігор

тел.: 050 110 3513

e-mail: imarchenko@vodafone.ua

Дане повідомлення носить інформаційний характер і не є офіційним повідомленням про проведення конкурсу. ПрАТ «ВФ УКРАЇНА» не несе ніяких зобов'язань по укладанню будь-яких договорів з організаціями, що надали свої пропозиції.

 

 

Документація

Інші тендери

Статистика тендерів
Нових за сьогодні -
Нових за місяць 5
Всього діючих тендерів 488
Не завершений -
Завершений 4