3G мережа Vodafone доступна у 18 обласних центрах України

У ніч з 24 на 25 грудня оператор Vodafone України запустив 3G мережу в Тернополі а також завершив запуск в решті районів Києва. Сьогодні значок 3G є вже на всіх смартфонах киян.

Таким чином, на сьогоднішній день якісне 3G покриття доступне мешканцям 18 обласних центрів України: у Києві, Ужгороді, Львові, Івано-Франківську, Чернівцях, Одесі, Херсоні, Луцьку, Чернігові, Миколаєві, Сумах, Полтаві, Кіровограді, Дніпропетровську, Рівному, Вінниці, Хмельницькому та Тернополі. Детальна інформація про 3G покриття доступна на сайті http://3g.mts.ua/.

3G мережею Vodafone вже встигли скористатися більш ніж 1,5 мільйони абонентів.

Завдяки використанню європейського досвіду при будівництві мережі та спеціальної підготовки мережі до збільшених новорічних навантажень, абоненти Vodafone в різдвяні та новорічні свята зможуть дивитися ТБ-програми в будь-якій точці міста, вітати рідних через Skype та ділитися новорічними фото і відео в соціальних мережах.

Vodafone продовжує будівництво мережі – в найближчі дні буде запущена нова черга 3G-покриття в передмістях Києва, у тому числі в Броварах, Княжичах, Погребах, Северинівці, Вишеньках, Гнідині, Рогозові, Віті-Поштовій, Іванкові, Колонщині та Круглику.

Як скористатися послугою
Для того щоб скористатися послугами 3G, достатньо мати телефон з підтримкою 3G. У меню телефону слід вибрати режим мережі «3G» або автоматичний режим GSM/WCDMA. Також у абонентів має бути активована послуга мобільного інтернету.

Скільки коштує 3G інтернет для абонентів «МТС Україна»
У всіх абонентів «МТС Україна» є можливість скористатись подарунковими Гігабайтами в мережі Vodafone, які без щоденних обмежень швидкості й додаткових платежів нараховуються автоматично, незалежно від тарифного плану і будуть доступні для використання в 3G та 2G мережі до 1 числа кожного місяця. Завдяки подарунковим гігабайтам, загальна кількість доступного 3G трафіку в будь-якому тарифі передплати без доплат і підключень складе 4 Гігабайти на місяць. Для контрактних абонентів кількість доступного 3G трафіку складе 5 Гб. Детальна інформація про акцію доступна на сайті «МТС Україна» за посиланням http://www.mts.ua/ua/services/dlya-ekonomii/internet/akciya-gygabajty-3g-u-podarunok/.