Інтернет для машин. Vodafone створив тарифи для планшетів, роутерів, модемів і будь-яких розумних пристроїв

Vodafone Україна представив лінійку тарифів VodafoneDevice. Тарифи створені спеціально для «розумних» пристроїв, кількість яких щоденно зростає в мережі оператора. Для кожного типу інтелектуальних пристроїв характерна своя модель споживання та обсяг використаних даних. На основі аналізу споживання мобільного інтернету та інших послуг зв’язку різними типами пристроїв, оператор запропонував декілька тарифів – VodafoneDeviceS, Mі L.

«Молодший» тариф S підійде для пристроїв, які використовують невелику кількість трафіку щодня. В тарифі на день доступні 50 Мб, після вичерпання яких надається необмежений обсяг 2G-інтернету, також включені 50 хвилин для дзвінків всередині мережі та 50 SMS на всі мережі. Такий тариф підійде багатьом розумним пристроям, таким як GSM/GPS сигналізації, газові чи електролічильники. Тариф VodafoneDeviceM призначений для власників планшетів. Перший місяць в тарифі доступно 7 Гб мобільного інтернету, далі – 5 Гб і безлімітне спілкування в соціальних мережах за 50 грн на місяць.

Більш активним користувачам, які роздають інтернет через роутер або користуються модемом, варто звернути увагу на тариф VodafoneDeviceL, який пропонує 10 Гб 3Gінтернету за 90 грн на місяць. В тариф також включене безлімітне спілкування в соціальних мережах.

В усіх трьох інтернет-тарифах доступна послуга «Рік без абонплат», яка дозволить зекономити до 25% вартості пакету послуг в тарифі.

Для тих, хто підключить послугу протягом перших 7 днів після активації тарифу, діє додаткова знижка.

Детальна інформація про нову тарифну лінійку VodafoneDevice доступна на сайті оператора в розділі тарифів.