Vodafone запустив додаток самообслуговування My Vodafone

Vodafone пропонує абонентам передплачених тарифів Vodafone і «МТС Україна» зручний спосіб контролювати витрати, управляти послугами і рахунком зі смартфонів за допомогою програми My Vodafone. Тепер клієнти Vodafone можуть у декілька кліків підключити або відключити послугу, дізнатися подробиці свого тарифного плану і при бажанні самостійно змінити його на інший.

Найбільш актуальна інформація в додатку My Vodafone завжди під рукою: стан рахунку, обсяг використаного трафіку, залишки пакетних хвилин і повідомлень відображаються у вигляді інфографіки на основному вікні. Також додаток дозволить дізнатися про кількість накопичених бонусів і обміняти їх на вигідні пропозиції від Vodafone.

My Vodafone дозволить поповнити рахунок, подивитися, де знаходиться найближчий центр обслуговування, завантажити додатки Vodafone TV, Vodafone Music і Vodafone Books, а також дізнатися про нові послуги від Vodafone.

Додаток дає можливість у режимі онлайн отримати відповіді на популярні питання, з якими клієнти компанії звертаються до контактного центру. Додаток доступний трьома мовами: українською, англійською та російською. Абоненти можуть завантажити додаток з Google play або AppStore.