Зміна зони покриття мережі CDMA в м Львів

Шановні клієнти!

Зараз ми здійснюємо перехід на більш сучасні телекомунікаційні технології. Наразі з метою покращення покриття 3G та підготовки до впровадження високошвидкісного мобільного інтернету 4G проводиться оптимізація мережі рухомого (мобільного) зв’язку.

Звертаємо Вашу увагу, що внаслідок цього змінюється зона покриття мережею CDMA та з 23 січня 2018 р. ймовірна недоступність послуг на базі CDMA в м. Львів в районі наступних вулиць: Богдана Хмельницького, Героїв Майдану, Городоцька, Джерельна, Залізнична, Замарстинівська, Зелена, Івана Франка, Китайська, Княгині Ольги, Князя Романа, Куликівська, Левицького, Личаківська, Лукаша, Медової Печери, Некрасова, Пантелеймона Куліша, Пасічна, Пекарської, Сахарова, Стрийська, Таджицька, Чайковського, Чернівецька (ЖД вокзал), Чорновола, проспекту Свободи, проспекту Шевченка.

Натомість ви можете замовити послуги швидкісного 3G Інтернета. За додатковою інформацією звертайтесь до Центру інформаційної підтримки за телефонами: 111 (безкоштовно з мобільних номерів МТС та Vodafone).