«МТС Україна» запустила власну мережу 3G у Чернівцях. Жителі міста можуть скористатися швидкісним інтернетом

Український оператор мобільного зв'язку «МТС Україна», оголошує про запуск власної 3G мережі в Чернівцях. 

Сьогодні «МТС Україна» запустила в Чернівцях власну мережу 3G. З 27 жовтня у всіх чернівецьких абонентів з'явилася можливість користуватися мобільним інтернетом на швидкості до 42 Мбіт/с. Завершено масштабне будівництво й технічне тестування, тепер власна мережа «МТС Україна» у Чернівцях протягом тижня буде проходити тонке налаштування в умовах реального навантаження. Після цього мережа буде запущена в повномасштабну експлуатацію – абоненти отримають максимальні швидкості та якість покриття. 

«Сьогодні ми запропонували мешканцям та багато чисельним гостям Чернівців скористатися кращою 3G мережею, яка забезпечить нашим абонентам у Чернівцях високі швидкості мобільного інтернету та надійне покриття. Власна 3G мережа відрізняється високою щільністю базових станцій – ми збільшили їх кількість майже в 1,5 рази, додатково до вже існуючого покриття – а також здатністю забезпечувати високі швидкості навіть за великого навантаження на мережу, завдяки збільшеній пропускній здатності транспортних мереж і поліпшеній продуктивності ядра мережі, – відзначає Сергій Самокрик, заступник генерального директора «МТС Україна», регіон Захід. 

При розгортанні мережі застосовано обладнання технології single RAN виробництва компанії Nokia Solutions and Networks. Устаткування відрізняється гнучкістю конфігурацій, масштабованістю та енергоефективністю. 

«Для того, щоб відчути всі переваги нової мережі, – додає Сергій Самокрик, – абоненти в Чернівцях можуть скористатися подарунковими гігабайтами, які доступні для користування в будь-якому тарифі без додаткової плати. Таким чином, нашим абонентам не потрібно щодня рахувати кошти на рахунку або залишок мегабайтів – обсягу, який ми надаємо абонентам, вистачить із запасом навіть для найактивніших інтернет користувачів». 

Послуга швидкісного мобільного доступу до інтернету дозволяє миттєво відкривати інтернет-сторінки, переглядати потокове відео, користуватися хмарними сервісами зберігання інформації, слухати інтернет-радіо або аудіо-треки з соціальних мереж, швидко завантажувати відео в соціальні мережі прямо з телефону, грати в онлайн-ігри і багато іншого. 

Як користуватися 

Для того щоб скористатися послугами 3G, достатньо мати телефон з підтримкою 3G. У меню телефона слід вибрати режим мережі «3G» або автоматичний режим GSM/WCDMA. Також у абонентів має бути активована послуга мобільного інтернету. 

Про акцію «Гігабайти 3G в подарунок» 

Гігабайти без щоденних обмежень швидкості й додаткових платежів нараховуються автоматично, незалежно від тарифного плану і будуть доступні для використання в 3G та 2G мережі до 1 числа кожного місяця. Завдяки подарунковим гігабайтам, загальна кількість доступного 3G трафіку в будь-якому тарифі передплати без доплат і підключень складе 4 Гігабайти на місяць. Для контрактних абонентів кількість доступного 3G трафіку складе 5 Гб. 

Абоненти, які вичерпали акційні гігабайти до кінця місяця, зможуть замовити 1 Гігабайт мобільного Інтернету 3G за 10 гривень. Для цього необхідно відправити USSD-запит: для абонентів передплаченого сервісу – *101*1000# і клавіша виклику, для абонентів, які обслуговуються на контрактній основі – *110*1000# і клавіша виклику. 

Акція триватиме до 29 лютого 2016 року. За фактом користування інтернетом абоненту будуть надходити SMS-повідомлення про кількість доступних гігабайт до кінця місяця. 

Детальна інформація про акцію доступна на сайті «МТС Україна» за посиланнямhttp://www.mts.ua/ua/services/dlya-ekonomii/internet/akciya-gygabajty-3g-u-podarunok/

Швидкості до 42 Мбіт/с доступні абонентам «МТС Україна» в Чернівцях, Одесі та передмісті, а також у більш ніж 50 об'єктах Києва, Львова та Харкова. Швидкісний мобільний інтернет всередині приміщень доступний всім абонентам «МТС Україна» без додаткової плати і підключень в рамках діючих тарифів оператора. 

З лютого 2015 року абоненти «МТС Україна» користуються 3G послугами на швидкості до 7,2 Мбіт/с більш ніж у  50 великих містах України, в тому числі у всіх обласних центрах. 

Детальна інформація про 3G покриття доступна за посиланням http://3g.mts.ua/.