«МТС Україна» запустила 3G мережу в Мукачеві

Український оператор мобільного зв'язку «МТС Україна» оголошує про запуск власної 3G мережі у Мукачеві. 

З 29 жовтня у всіх абонентів Мукачева вперше з'явилася можливість користуватися швидкісним мобільним інтернетом – «МТС Україна» став першим мобільним оператором, який надає 3G послуги в місті на швидкості до 42 Мбіт/с. 

У Мукачеві при розгортанні мережі застосовано обладнання технології single RAN виробництва компанії ZTE. 

Висока щільність базових станцій власної 3G мережі «МТС Україна» у Мукачеві, висока пропускна здатність транспортних мереж і покращена продуктивність ядра мережі забезпечує високі швидкості навіть при великому навантаженні на мережу. 

Нагадаємо, що 27 жовтня оператор запустив власну 3G мережу в Чернівцях. Всього на сьогоднішній день мобільний інтернет на швидкості до 42 Мбіт/с доступний в 75 населених пунктах. Детальна інформація про 3G покриття доступна за посиланням http://3g.mts.ua/

Послуга швидкісного мобільного доступу до інтернету дозволяє миттєво відкривати інтернет-сторінки, переглядати потокове відео, користуватися хмарними сервісами зберігання інформації, слухати інтернет-радіо або аудіо-треки з соціальних мереж, швидко завантажувати відео в соціальні мережі прямо з телефону, грати в онлайн-ігри і багато іншого. 

Як користуватися 

Для того щоб скористатися послугами 3G, достатньо мати телефон з підтримкою 3G. У меню телефону слід вибрати режим мережі «3G» або автоматичний режим GSM/WCDMA. Також у абонентів має бути активована послуга мобільного інтернету. 

Скільки коштуватиме 3G інтернет 

Усі користувачі мобільного інтернету «МТС Україна» можуть користуватись 3G інтернетом в рамках своїх чинних тарифів. Завдяки акції «Гігабайти 3G в подарунок», загальна кількість доступного 3G трафіку в будь-якому тарифі передплати без доплат і підключень складе 4 Гігабайти на місяць. Для контрактних абонентів кількість доступного 3G трафіку складе 5 Гб. Гігабайти без щоденних обмежень швидкості й додаткових платежів нараховуються автоматично, незалежно від тарифного плану і будуть доступні для використання в 3G та 2G мережі до 1 числа кожного місяця. 

Абоненти, які вичерпали акційні гігабайти до кінця місяця, зможуть замовити 1 Гігабайт мобільного Інтернету 3G за 10 гривень. Для цього необхідно відправити USSD-запит: для абонентів передплаченого сервісу – *101*1000# і клавіша виклику, для абонентів, які обслуговуються на контрактній основі – *110*1000# і клавіша виклику. 

Акція триватиме до 29 лютого 2016 року. За фактом користування інтернетом абоненту будуть надходити SMS-повідомлення про кількість доступних гігабайт до кінця місяця. 

Детальна інформація про акцію доступна на сайті «МТС Україна» за посиланнямhttp://www.mts.ua/ua/services/dlya-ekonomii/internet/akciya-gygabajty-3g-u-podarunok/.