«МТС Україна» оновила мобільні версії найпопулярніших порталів і скасувала плату за доступ до них

«МТС Україна» оновила додатки, портали та каталоги найбільш популярних контент-послуг. Оновлені інтерфейси порталу контент-послуг m.mts.ua, ігрового порталу play.mts.ua і мобільного порталу послуги GOOD'OK m.goodok.mts.ua. Логіка меню змінена відповідно до актуальними уподобаннями відвідувачів порталів - найбільш затребувані послуги і опції винесені в початок мобільних сторінок. Також значно спрощено доступ до будь-якого розділу порталів. 

Для зручності абонентів плату за трафік для доступу до порталів m.mts.ua, play.mts.ua і m.goodok.mts.com.ua скасовано. Відео та аудіо бібліотеки доповнені найгучнішими новинками і будуть оновлюватися на постійній основі. 

Користувачам послуги GOOD'OK оператор також запропонував нову зручну і лояльну схему продовження мелодій. Тепер продовжити дію улюбленої мелодії можна не тільки на місяць, а й на тиждень, вартість мелодії на тиждень складе всього від 3 грн. 

«МТС Україна» також оновила каталог послуги GOOD'OK, який складається з більш, ніж 35 000 композицій з усього світу, і щотижня оновлюється і поповнюється світовими хітами. Скористатися послугою можна за допомогою сайту goodok.mts.ua, додатки або через мобільну версію порталу – m.goodok.mts.ua. GOOD'OK раніше залишається найбільш популярною контент послугою – більше 12 мільйонів дзвінків на день супроводжуються музичними треками. Набирає обертів і новинка 2 015 року «Скопіюй GOOD'OK» – послуга, яка дозволяє замовляти на свій телефон мелодію, встановлену в іншого абонента натисканням # (грати) під час дзвінка. Більш 150 тисяч абонентів вже скористалися цим зручним способом замовлення. Детальніше про послугу за посиланням goodok.mts.ua/about.